1. کد پیشواز آهنگ ها را چطور می‌توانیم پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن کد پیشواز آهنگ مورد نظر، از بخش جست و جوی صفحه اصلی نام آهنگ یا خواننده را تایپ کرده و کد دلخواه را در صورت وجود پیدا نمایید.

2. کد پیشواز آهنگ دلخواه خود را چطور می‌توانیم فعال کنیم؟

پس از یافتن کد دلخواه می‌توانید قبل از فعالسازی آن را پخش کرده و در صورت اطمینان، کد را انتخاب و گزینه تایید را بزنید. پس از آن کد USSD اجرا می‌شود تا تایید نهایی داده شود.

3. کد پیشواز فعال را چطور غیرفعال کنیم؟

برای غیرفعالسازی کد پیشواز در هر سه اپراتور باید به صورت زیر عمل نمایید: ایرانسل: عبارت HZ را به همراه کد پیشواز به سرشماره 7575 پیامک نمایید همراه اول: عدد 5 به را به 8989 ارسال نمایید رایتل: عبارت Del را به همراه کد پیشواز و یا عبارت OFF RBT را به سرشماره 2020 پیامک نمایید

4. منظور از شناسنامه در دینگ تونز چیست؟ آیا نیاز است که حتما این قسمت را تکمیل کنیم؟

برای تکمیل اطلاعات شخصی خود به بخش شناسنامه رفته و موارد درخواستی را ثبت نمایید تا بتوانید آهنک های درخواستی مورد نظر خود را روی تلفن همراه خود فعال نمایید در غیر این صورت فعال سازی کد پیشواز ممکن نخواهد بود.

5. منظور از هات کد، تازه‌ترین و محبوب‌ترین کدها چیست؟

در صفحه اصلی دینگ تونز می‌توانید هات‌کدها، تازه‌ترین و پرمخاطب‌ترین کدها در سه اپراتور را مشاهده نمایید. در اینجا می‌توانید از بهترین و جدیدترین کدهای پیشواز در هر سه اپراتور مطلع شوید.

6. آیا در دینگ تونز می‌شود کد آهنگ یا اسم خواننده یا اسم آهنگ را جستجو کنیم؟

دینگ تونز این امکان راحت را برای کاربران فراهم کرده است که برای یافتن کد آهنگ مورد نظر و یا خواننده مورد نظر می‌توان از بخش جست و جو برنامه، عبارت مورد نظر را تایپ نمایید و منتظر نتیجه جستجوی خود شوید. به همین سادگی! در دینگ تونز همه کدهای پیشواز در سه اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل وجود دارد؟ بله در همه اپراتورها در صورت وجود آهنگ خواننده،پیشواز ها موجود می‌باشند کدها در دینگ تونز سه رنگ دارند: رنگ زرد برای ایرانسل رنگ آبی برای همراه اول رنگ بنفش برای رایتل

8. در دینگ تونز اگر یه کدی را بخواهیم فعال کنیم فعالسازی پیشواز درخواستی به چه صورتی است؟

برای فعالسازی کد پیشواز درخواستی کافی است کد مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه تایید را بزنید. در ادامه کد ussd اجرا میشود که باید تایید را نهایی را ثبت کنید. یه راه آسان و سریع و بی‌دردسر ویژه مشترکین دینگ تونز!

10. آیا در اپلیکیشن دینگ تونز دسته‌بندی آهنگ‌ها هم انجام شده که راحت بتوان بر اساس دسته بندی جستجو کنیم؟

بله. دینگ تونز این امکان را فراهم کرده که تمامی کدهای پیشواز در سه اپراتور به تفکیک ژانری که دارند در این بخش قابل دسترسی هستند.

12. منظور از قسمت "تماس با ما" در اپلیکیشن دینگ تونز چیست؟

این قسمت را آماده کردیم که در صورت بروز هر گونه مشکل، سوال، پیشنهاد و انتقاد از بخش تماس با ما این موارد را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت بررسی و پاسخ خواهند داد. هدف اول و اخر این مجموعه جلب رضایت شما کاربر عزیز می باشد. امیدواریم بتوانیم در صورت هر گونه سوال و ابهام تیم پشتیبانی ما نیاز شما را براورده نمایند.

برای آشنایی با فعالیت شرکت و همچنین برنامه دینگ تونز به این بخش مراجعه نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل، سوال، پیشنهاد و انتقاد از بخش تماس با ما این موارد را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت بررسی و پاسخ خواهند داد.

00:00
00:00
audio cover

undefined...

دینگ تونز یک نرم افزار در حوزه موسیقی است و شما در آن با تمامی کدهای پیشواز تلفن همراه در هر سه اپراتور آشنا می شوید و می توانید به راحتی به کد آهنگ پیشواز خواننده منتخب خود در هر اپراتوری دسترسی داشته باشید و پیشواز دلخواه خود را به عنوان آوای انتظار خود فعال نمایید. رابط کاربری خوب، امکان جستجوی کد پیشواز خواننده محبوب، رتبه بندی آهنگ های پیشواز، پیشنهاد خواننده ی مورد نظر در مورد کدهای پیشواز، جدیدترین کدهای پیشواز و دسته بندی کدها از جمله ویژگی های منحصر بفرد دینگ تونز می باشد.

دانلود اپلیکیشن از:

myket-button
bazar-button
direct-button

تماس با ما:

021-22694565

info@keylid.com

تهران - قیطریه - بلوار صبا - خیابان کریمی - کوچه داور - پلاک 1

logo-samandehi
enamad
satra

Copyright © 2024 Goldenkey | All rights reserved